wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
DUYURULAR
Yeni web sitemiz yayında...
Web sitemizden firmamız  ve ürünlerimizle ilgili bil


MAİL LİSTESİ

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen mail listemize kaydolunuz.

Ad Soyad: E-mail:


Kurumsal

KIRANDA Kalıp, 35 çalışanıyla 1992 yılından bu yana Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerine Plastik enjeksiyon kalıbı sektöründe hizmet vermektedir.  

 
İkitelli’de 1.500 m2 alana kurulu olan fabrikamızda ikisi 5 eksen (Fidia, DMG) olmak üzere  7 adet yüksek teknolojiye sahip CNC makinası, Taşlama makinası, torna, elektro erezyon ve kalıp testlerini yapmak üzere 2 adet plastik enjeksiyon makinası bulunmaktadır. Kalıp ve numuneler bu konuda uzman çalışanlarımız tarafından Pro/Engineer  Creo ile tasarlanıp her aşamada analiz edilerek üretilmektedir.
 
Firmamız  Mutfak eşyaları, Komidin, Masa, Kirli çamaşırlıkları, Piknik sepeti, Tabure, Banyo eşyaları, Bahçe mobilyaları, Büro Mobilyaları, Plastik kasalar ve diğer muhtelif ürünlerin kalıplarını imal etmektedir.
 
Misyonumuz;
 
Kıranda kalıp sahip olduğu deneyim,bilgi birikimi ve yeniliğe açık çalışmalarıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir
 
Vizyonumuz;
 
Kıranda Kalıp sektöründe, Türkiye, Avrupa ve diğer dünya ülkelerinde zirveye ulaşmayı ve havacılık sektöründe de yer almayı hedef edinmektedir.
en ru